Adam ble månedens ungdomsspiller for april

Månedens ungdomsspiller for april heter Adam Strindö på Askers G16-lag.

NM-avansement for G16-laget

Etter å ha blitt gruppevinner i den kretsvise kvalifiseringen, skulle nå Askers gutter ut i den første mellomrunden i NM mot interkretslaget fra Ull/Kisa.

G15. God vårsesong for Asker 1 og Asker 2

Asker 1 vant elitecup på Notodden i april og kom på 2 plass i 1 divisjon med kun et tap. Asker 2 vant 2 divisjon suverent med kun en uavgjort og resten seire.

G2001-1. Spillerbilder av G15 tatt på en trening vinteren 2016.

G2001-1. Treningsgruppe 1. Info om treningsgruppen.

Asker fotballs G2001-1 treningsgruppe 1 er en satsingsgruppe med 26 spillere.

G15-laget vant elitecup på Notodden

Notodden tok i mot 16 av landets beste G15-lag til Legea Elitecup i helgen. Og best av alle - Askers G2001-lag.

01-laget suverene i elitecup

Askers 2001-lag ikke bare vant - de var suverene i alle kamper i Nesoddens elitecup.

Besøk våre lagsider

24.06 14:30 Gommerud kunstgress B
Bærums Verk Hauger - Asker G16 1 -
12.08 14:30 Føyka Kunstgress H
Asker G16 1 - Grorud -
19.08 14:30 Heming kunstgress B
Heming - Asker G16 1 -
26.08 14:30 Føyka Kunstgress H
Asker G16 1 - Høvik -
02.09 16:00 Grefsen kunstgress B
Kjelsås - Asker G16 1 -
10.06 14:30 Hundsund kgb 1 B  
Snarøya - Asker G16 1 -  
03.06 14:30 H  
Asker G16 1 - Romsås -  
27.05 14:30 Østre Greverud kg. B  
Oppegård - Asker G16 1 -  
20.05 14:30 Føyka Kunstgress H  
Asker G16 1 - Kjelsås -  
13.05 14:30 Høvik kunstgress 11er B  
Høvik - Asker G16 1 -  
23.09 14:30 Føyka Kunstgress H  
Asker G16 1 - Snarøya -  
16.09 14:30 B  
Romsås - Asker G16 1 -  
09.09 14:30 Føyka Kunstgress H  
Asker G16 1 - Oppegård -  
02.09 16:00 Grefsen kunstgress B  
Kjelsås - Asker G16 1 -  
26.08 14:30 Føyka Kunstgress H  
Asker G16 1 - Høvik -  
19.08 14:30 Heming kunstgress B  
Heming - Asker G16 1 -  
12.08 14:30 Føyka Kunstgress H  
Asker G16 1 - Grorud -  
24.06 14:30 Gommerud kunstgress B  
Bærums Verk Hauger - Asker G16 1 -  
10.06 14:30 Hundsund kgb 1 B  
Snarøya - Asker G16 1 -  
03.06 14:30 H  
Asker G16 1 - Romsås -  
27.05 14:30 Østre Greverud kg. B  
Oppegård - Asker G16 1 -  
20.05 14:30 Føyka Kunstgress H  
Asker G16 1 - Kjelsås -  
13.05 14:30 Høvik kunstgress 11er B  
Høvik - Asker G16 1 -  
06.05 14:30 Føyka Kunstgress H  
Asker G16 1 - Heming -  
29.04 12:30 Grorud match kunstgress B  
Grorud - Asker G16 1 -  
22.04 14:30 Føyka Kunstgress H  
Asker G16 1 - Bærums Verk Hauger -  
24.03 19:00 Jessheim Stadion B  
Ullensaker/Kisa - Asker G16 1 2 - 3  
16.02 19:00 Lusetjern kunstgress B  
Holmlia - Asker G16 1 4 - 2  
13.02 18:00 Føyka Kunstgress H  
Asker G16 1 - KFUM 2 - 1  
02.02 19:00 Føyka Kunstgress B  
Røa - Asker G16 1 1 - 9  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products