Til topps i eliteturnering

Askers 2004-gutter spilte seg helt frem til finalen i eliteturneringen på Nadderud. Der endte det uavgjort mot Stabæks hardtsatsende lag - slik at begge ble utropt som vinnere.

Velkomstperioden for 2003-årgangen starter tirsdag

Et hyggelig foreldremøte for 2003-årgangen er unnagjort. Tirsdag 20. oktober starter treningene i det vi kaller Velkomstperioden for Asker Fotballs nye årgang.

Treninger for 2003-årgangen etter høstferien

Det nærmer seg tid for velkomstperiode for alle fotballgutter fra 2003-årgangen. Men det blir muligheter til treninger før den tid også.

Drømmeuke i Barcelona

26 akademister, fem Asker-trenere og mange foreldre og søsken har opplevd spansk spillerutvikling på nært hold da de startet sommerferien i Salou utenfor Barcelona.

Akademilagene godt i gang

I år har Asker hele tre akademilag som spiller seriefotball i tillegg til de ulike klasselagene. Alle lagene hevder seg bra i møte med ett år eldre motstandere - og den nyetablerte nierfotballen.

Besøk våre lagsider

26.09 20:15 Risenga kunstgress H
Asker G13 5 Akademilag - Bærum 2 -
10.10 20:15 Fossum kunstgress 9er A B
Fossum 2 - Asker G13 4 Akademilag -
10.10 20:15 Nesøya kunstgress 9er/7er A B
Nesøya 2 - Asker G13 5 Akademilag -
10.10 20:15 Gressbanen kunstgress 2 9er B
Ready 2 - Asker G13 6 Akademilag -
17.10 18:45 Risenga kunstgress H
Asker G13 6 Akademilag - Frigg 2 -
19.09 19:10 Rud kunstgr. 9er/7er A B  
Bærums Verk Hauger 4 - Asker G13 5 Akademilag -  
19.09 19:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Røa 2 -  
18.09 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Ullern 2 -  
12.09 20:15 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll 3 - Asker G13 6 Akademilag -  
12.09 20:15 Nesøya kunstgress 9er/7er B B  
Nesøya - Asker G13 4 Akademilag -  
17.10 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Haslum 3 -  
17.10 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 Akademilag - Ullern 3 -  
17.10 18:45 Risenga kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Frigg 2 -  
10.10 20:15 Fossum kunstgress 9er A B  
Fossum 2 - Asker G13 4 Akademilag -  
10.10 20:15 Nesøya kunstgress 9er/7er A B  
Nesøya 2 - Asker G13 5 Akademilag -  
10.10 20:15 Gressbanen kunstgress 2 9er B  
Ready 2 - Asker G13 6 Akademilag -  
26.09 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 Akademilag - Bærum 2 -  
19.09 19:10 Rud kunstgr. 9er/7er A B  
Bærums Verk Hauger 4 - Asker G13 5 Akademilag -  
19.09 19:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Røa 2 -  
18.09 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Ullern 2 -  
12.09 20:15 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll 3 - Asker G13 6 Akademilag -  
12.09 20:15 Nesøya kunstgress 9er/7er B B  
Nesøya - Asker G13 4 Akademilag -  
12.09 18:50 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 Akademilag - Holmen 2 -  
10.09 20:00 Bjørnegård kunstg. 9er/7er B B  
Jardar - Asker G13 5 Akademilag -  
10.09 20:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Bærum 3 -  
10.09 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Haslum 2 -  
05.09 19:10 Rud kunstgr. 9er/7er A B  
Bærums Verk Hauger 3 - Asker G13 4 Akademilag -  
05.09 19:10 Fossum kunstgress 9er A B  
Fossum - Asker G13 6 Akademilag -  
29.08 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Øvrevoll Hosle 2 -  
29.08 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 Akademilag - Vollen -  
29.08 18:45 Risenga kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Lyn 3 -  
22.08 20:15 Hundsund kgb 1 7er/9er B B  
Snarøya - Asker G13 5 Akademilag -  
21.08 20:15 Risenga kunstgress B  
Asker 3 - Asker G13 4 Akademilag -  
21.08 20:15 Risenga kunstgress B  
Asker 2 - Asker G13 6 Akademilag -  
15.08 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 Akademilag - Frisk Asker -  
15.08 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Lommedalen -  
15.08 18:45 Risenga kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Huk 2 -  
20.06 20:15 Storøya 7er A B  
Bærumsløkka - Asker G13 4 Akademilag -  
20.06 20:15 Gjellum stadion 9er/7er B B  
Heggedal - Asker G13 5 Akademilag -  
20.06 20:15 Heming kg 9er B  
Heming 2 - Asker G13 6 Akademilag -  
13.06 20:15 Tørteberg kunstgress 9/7er 2 B  
Frigg 2 - Asker G13 6 Akademilag -  
13.06 19:10 Haslum kunstgress 2 7/9er A B  
Haslum 3 - Asker G13 4 Akademilag -  
13.06 19:10 Ullern kunstgress 2 9/7-er B B  
Ullern 3 - Asker G13 5 Akademilag -  
06.06 19:10 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 Akademilag - Nesøya 2 -  
06.06 19:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Fossum 2 -  
05.06 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Ready 2 -  
30.05 18:50 Sandvika stadion 9/7er B B  
Bærum 2 - Asker G13 5 Akademilag -  
25.05 20:15 Ullern kunstgress 2 9/7-er B B  
Ullern 2 - Asker G13 6 Akademilag -  
25.05 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 Akademilag - Bærums Verk Hauger 4 -  
23.05 20:15 Røa kunstgress 9/7er B B  
Røa 2 - Asker G13 4 Akademilag -  
16.05 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Nesøya -  
16.05 18:45 Risenga kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Korsvoll 3 -  
16.05 18:30 Holmen kunstgress 9/7er B B  
Holmen 2 - Asker G13 5 Akademilag -  
10.05 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 Akademilag - Jardar -  
10.05 18:45 Kalvøya 7er 1 B  
Bærum 3 - Asker G13 4 Akademilag -  
09.05 20:15 Haslum kunstgress 2 7/9er A B  
Haslum 2 - Asker G13 6 Akademilag -  
07.05 20:00 Borgen kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Fossum -  
07.05 15:30 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Bærums Verk Hauger 3 -  
02.05 20:15 Hosle kunstgress 9er B  
Øvrevoll Hosle 2 - Asker G13 4 Akademilag -  
02.05 20:15 Kringsjå kunstg. 3 9er A B  
Lyn 3 - Asker G13 6 Akademilag -  
02.05 20:15 Arnestad kunstgress 9er/7er A B  
Vollen - Asker G13 5 Akademilag -  
25.04 20:15 Borgen kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Asker 2 -  
25.04 19:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Asker 3 -  
25.04 19:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 Akademilag - Snarøya -  
18.04 20:15 Lommedalen kg øvre 9/7er A B  
Lommedalen - Asker G13 4 Akademilag -  
18.04 20:15 Bygdøhus 7er A B  
Huk 2 - Asker G13 6 Akademilag -  
18.04 20:15 Risenga kunstgress B  
Frisk Asker - Asker G13 5 Akademilag -  
05.04 18:45 Risenga kunstgress H  
Asker G13 6 Akademilag - Heming 2 -  
04.04 19:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 Akademilag - Bærumsløkka -  
04.04 19:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 Akademilag - Heggedal -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products