Besøk våre lagsider

30.05 20:15 Risenga kunstgress H
Asker G13 3 - Øvrevoll Hosle 2 -
06.06 19:10 Rud kunstgr. 9er/7er A B
Bærums Verk Hauger 3 - Asker G13 3 -
11.06 17:00 Risenga kunstgress H
Asker G13 4 - Frisk Asker 3 -
11.06 17:00 Risenga kunstgress H
Asker G13 5 - Vollen 2 -
13.06 19:10 Risenga kunstgress H
Asker G13 3 - Bærum 3 -
24.05 19:10 Bjørnegård kunstg. 9er/7er A B  
Jardar 2 - Asker G13 4 -  
24.05 18:45 Hosle kunstgress 9er B  
Øvrevoll Hosle 3 - Asker G13 5 -  
21.05 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 - Dikemark -  
21.05 15:30 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 - Nesøya 4 -  
16.05 20:15 Lommedalen kg øvre 9/7er A B  
Lommedalen - Asker G13 3 -  
17.10 20:15 Sandvika stadion 9/7er A B  
Bærum 3 - Asker G13 3 -  
15.10 18:30 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 - Lommedalen 2 -  
15.10 18:30 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 - Jutul -  
10.10 19:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 3 - Bærums Verk Hauger 3 -  
01.10 17:00 Risenga kunstgress B  
Frisk Asker 3 - Asker G13 4 -  
01.10 17:00 Arnestad kunstgress 9er/7er A B  
Vollen 2 - Asker G13 5 -  
26.09 20:15 Hosle kunstgress 9er B  
Øvrevoll Hosle 2 - Asker G13 3 -  
24.09 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 - Jardar 2 -  
24.09 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 - Øvrevoll Hosle 3 -  
17.09 18:30 Nesøya kunstgress 9er/7er A B  
Nesøya 4 - Asker G13 5 -  
17.09 18:30 Dikemark kunstgress 9/7er A B  
Dikemark - Asker G13 4 -  
14.09 19:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 - Haslum 4 -  
13.09 18:45 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 - Holmen 3 -  
12.09 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 3 - Lommedalen -  
10.09 18:30 Risenga kunstgress B  
Frisk Asker 2 - Asker G13 5 -  
10.09 18:00 Storøya 7er A B  
Bærumsløkka - Asker G13 3 -  
10.09 14:15 Høvik kunstgress 7er/9er A B  
Høvik 2 - Asker G13 4 -  
04.09 18:45 Risenga kunstgress H  
Asker G13 3 - Haslum 3 -  
03.09 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 - Heggedal 2 -  
03.09 15:30 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 - Ullern 4 -  
29.08 20:15 Fossum kunstgress 9er A B  
Fossum 2 - Asker G13 3 -  
27.08 18:30 Nesøya kunstgress 9er/7er A B  
Nesøya 3 - Asker G13 4 -  
27.08 17:00 Høvik kunstgress 7er/9er B B  
Høvik 3 - Asker G13 5 -  
21.08 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 3 - Asker 4 -  
20.08 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 - Bærums Verk Hauger 5 -  
15.08 20:15 Røa kunstgress 9/7er B B  
Røa 2 - Asker G13 3 -  
20.06 19:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 3 - Nesøya -  
18.06 18:30 Lommedalen kg øvre 9/7er B B  
Lommedalen 2 - Asker G13 5 -  
18.06 18:30 Skuisletta kunstgress 9er/7-er A B  
Jutul - Asker G13 4 -  
13.06 19:10 Risenga kunstgress H  
Asker G13 3 - Bærum 3 -  
11.06 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 - Frisk Asker 3 -  
11.06 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 - Vollen 2 -  
06.06 19:10 Rud kunstgr. 9er/7er A B  
Bærums Verk Hauger 3 - Asker G13 3 -  
30.05 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 3 - Øvrevoll Hosle 2 -  
24.05 19:10 Bjørnegård kunstg. 9er/7er A B  
Jardar 2 - Asker G13 4 -  
24.05 18:45 Hosle kunstgress 9er B  
Øvrevoll Hosle 3 - Asker G13 5 -  
21.05 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 - Dikemark -  
21.05 15:30 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 - Nesøya 4 -  
16.05 20:15 Lommedalen kg øvre 9/7er A B  
Lommedalen - Asker G13 3 -  
15.05 20:15 Holmen kunstgress 9/7er A B  
Holmen 3 - Asker G13 4 -  
14.05 18:30 Haslum kunstgress 2 7/9er A B  
Haslum 4 - Asker G13 5 -  
09.05 17:25 Risenga kunstgress H  
Asker G13 3 - Bærumsløkka -  
07.05 20:00 Haslum kunstgress 2 7/9er B B  
Haslum 3 - Asker G13 3 -  
07.05 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 - Høvik 2 -  
07.05 15:30 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 - Frisk Asker 2 -  
02.05 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 3 - Fossum 2 -  
01.05 20:15 Gjellum stadion 9er/7er B B  
Heggedal 2 - Asker G13 4 -  
30.04 15:30 Ullern kunstgress 2 9/7-er A B  
Ullern 4 - Asker G13 5 -  
25.04 19:00 Risenga kunstgress B  
Asker 4 - Asker G13 3 -  
23.04 17:00 Risenga kunstgress H  
Asker G13 4 - Nesøya 3 -  
23.04 15:30 Risenga kunstgress H  
Asker G13 5 - Høvik 3 -  
18.04 20:15 Risenga kunstgress H  
Asker G13 3 - Røa 2 -  
04.04 20:15 Nesøya kunstgress 9er/7er B B  
Nesøya - Asker G13 3 -  
03.04 18:45 Rud kunstgr. 9er/7er B B  
Bærums Verk Hauger 5 - Asker G13 4 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products