Asker Fotball

Administrasjon

Administrasjon

Klubbens adresse: Asker Fotball, Postboks 92, 1371 Asker

Gateadresse: Kirkeveien 223, Asker

E-post: post@askerfotball.no

Daglig lederRune Klemetsdalrune@askerfotball.no91001626
Sportslig lederRolf Magne Walstadwalstad@askerfotball.no90082215
AdministrasjonssjefEspen Foss
espenfoss@askerfotball.no46841504
MedieansvarligDag Vegeldag@askerfotball.no90732049
Trener A-lagKevin Nicolkev.nicol@hotmail.co.uk94808229
RegnskapSølvi Dahlregnskap@okospes.no
Kamp arr.HChchalvor@online.no
Sportslig koordinatorEspen Falckespen@profildesign.no
90193955
Sportslig koordinatorHans Knutsenhansk@online.no95234959
Samfunnsansvarlig Andrè Muri andremuri81@gmail.com
99504932
MarkedsansvarligFredrik Grimstadfredrik@askerfotball.no

95097790

ControllerRolf Czeremuga rolf@askerfotball.no95244465

Åpningstider:

Mandag - Fredag 8-16
Lørdag - Søndag 10-14

ASKER FOTBALL

STØTT KLUBBEN - BLI MEDLEM

Postadresse: Postboks 92, 1371 ASKER
Epost: post@askerfotball.no
www.askerfotball.no

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift