Hvalstrandfestivalen blir til Asker Live

Sett av lørdag 23. august i kalenderen din!

Lørdag 23. August blir det musikkfestival i Rådhusparken. Etter mer enn et tiår på Hvalstrand flyttes festen til Asker Sentrum og samler alt det beste på én dag!

Det blir folkefest i sentrum med musikk fra noen av Skandinavias største artister. Asker Sentrum starter dagen med et stort barnearrangement, så denne lørdagen vil det bli et fullspekket program for både store og små i Asker.

Asker Fotball og Asker Live fortsetter det gode samarbeidet vi har hatt når festivalen holdt til på Hvalstrand, og jobber videre sammen for å fremme kultur og idrett i Asker.      

A-laget skal på jobb i Mo i Rana denne helgen. Så mens våre beste menn jakter poeng i nord, er det mulighet for alle våre fotballvenner å samles til en forrykende fest i Rådhusparken.

Asker Live er også en fantastisk møteplass for våre partnere og lokalt næringsliv.    
Følg med! Her blir det mye å glede seg til!

Bilde: Morten & Rolf-Magne med Ina Egelandsdal fra Asker Live

Disse kommer! Kommer du?
Disse kommer! Kommer du?
Annonse: