Treningssenter-kjeden EVO er ny partner i Asker Fotball.

EVO er en stor og landsdekkende aktør som tilbyr en effektiv treningsreise. 

Med topp moderne utstyr, og fokus på styrke og kondisjon, er EVO nå klubbens nye partner innen treningssenter og fitness.  Og hos EVO kan man melde inn uten bindingstid og skjulte kostnader, samt at de har en stall av meget dyktige PT-er.

- Og ikke minst du kan trene på alle senterne i EVO, skyter Andreas Skjetne, markedssjef i EVO inn.

- Avtalen med EVO bidrar til at våre spillere kan trene alternativt på et senter nært der de bor. Dette skaper god fleksibilitet og bidrar til å styrke satsingen med målsettingen om at gutta stiller til kamp med «stål i bein og armer», sier sportslig leder Rolf-Magne Walstad. 

- Og at vi nå har inngått en 3 årig avtale bidrar til  viktig forutsigbarhet for oss, avslutter Rolf-Magne

- Vi i Asker Fotball er veldig fornøyd med at vi gjennom avtalen kan tilby deg som venn av Asker Fotball meget gode priser til sentere med høy kvalitet, sier Rune Klemetsdal.

KAMPANJE! Tren gratis inntil 3 måneder. 

Her kan DU melde deg inn - klikk her!

Vi takker EVO og Andreas Skjetne for tilliten. Og vi sender en takk til SATS for mangeårig og godt samarbeid også. 

Annonse: